کمک به دیگران و معرفی خیریه کمک به یهودیان

تیر
۰۱

کمک به دیگران و معرفی خیریه کمک به یهودیان

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه کمک به یهودیان

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه کمک به یهودیان - کمک به دیگران و معرفی خیریه کمک به یهودیان 1
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : نیازهای جهانی
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : دیوید شیزر
وب سایت:www.jdc.org
پایان سال مالی :۳۱ دسامبر ۲۰۱۶
مرکز سازمان : نیویورک
پنجاه و یکمین خیریه بزرگ ایالات متحده
با سود سهام ۳۰۷ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه کمک به یهودیان ، پس همراه ما باشید .

شروع به کار

جی.دی.سی در جریان جنگ جهانی اول برای کمک به دیگران تاسیس شد، زمانی که سفیربرجسته ایالات متحده در ترکیه هنری مورگنتائو، سرباز جاکوب شیفف، بشردوست نیویورک را برای کمک به یهودیان در فلسطین عثمانی درخواست کرد. این خیریه ، اولین سازمان یهودیان در ایالات متحده است که درمقیاس بزرگی کمک های بین المللی انجام داده است .جنگ جهانی اول منجر به بسیاری از فجایع اضافی، پگروم ها، شروع بیماری های واگیر دار، قحطی، انقلاب و ویرانی اقتصادی شد. جی.دی.سی نقش مهمی در حفظ یهودیان و بازسازی جوامع ویران شده در اروپای شرقی ایفا کرد.

خدمات و فعالیت ها

فعالیت های امدادی جی.دی.سی، در کمک به دیگران ، از جمله مهاجران، و عملیات نجات پس از افزایش قدرت نازی ها و شروع جنگ جهانی دوم، بسیار مهم بود.با سقوط کمونیسم، جی .دی . سی برنامه های فرهنگی و آموزشی را برای ایجاد حس هویت یهودیان در اروپای شرقی و اتحاد جماهیر شوروی سابق ایجاد کرد و یک سیستم رفاهی نوین برای سالمندان نیازمند و بازماندگان هولوکاست تاسیس نمود. امروزه این خیریه در ۷۰ کشور فعالیت می نماید ، و برای کاهش گرسنگی و سختی، نجات یهودیان در معرض خطر، برقراری ارتباط پایدار با زندگی یهودیان ، تلاش می کند. اهداف بزرگ و دراز مدت این خیریه تأمین کمک های موثر و دراز مدت در سراسر جهان، وفراتر از جوامع جهانی یهودی است.
کمک به دیگران و معرفی خیریه کمک به یهودیان از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه کمک به یهودیان خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه کمک به یهودیان - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
معرفی ۲ خیریه در مشهد برای نیازمندان دارای کمک فوری
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم