کمک به دیگران و معرفی خیریه کودکان شراینرز

خرداد
۱۳

کمک به دیگران و معرفی خیریه کودکان شراینرز

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه کودکان شراینرز

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه کودکان شراینرز - کمک به دیگران و معرفی خیریه کودکان شراینرز 1
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : پزشکی
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : جان مککب
وب سایت:www.shrinershospitalsforchildren.org
پایان سال مالی :۳۱ دسامبر ۲۰۱۵
مرکز سازمان : تامپا ، فلوریدا
چهل و ششمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۳۷۵ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه کودکان شراینرز ، پس همراه ما باشید .
بیمارستان های کودکان شراینرز ، یک شبکه تسهیلات غیر انتفاعی و کمک به دیگران در سراسر شمال امریکا است. کودکان در شرایط مشکلات ارتوپدی، سوختگی، آسیب نخاعی، و شکاف لب و کام برای مراقبت و دریافت خدمات در محیط خانواده محور، بدون در نظر گرفتن توانایی بیماران، واجد شرایط می باشند. گستره‌ی درمان شامل طیف وسیعی از ارتوپدی کودکان، از جمله اسکولیوز، اختلالات اندام، کلوفوئت، دیسپلازی هیپ، آرتریت ایدئوپاتیک نوجوانان، و همچنین فلج مغزی، اسپینا بیفیدا (میلومونوگوئل) و سایر بیماری های عصبی که بر روی حرکت تاثیر گذار‌اند، می‌باشد. سه بیمارستان، توانبخشی مناسب کودکان و نوجوانان را در زمینه‌ی صدمات نخاعی، با برنامه های ورزشی و تفریحی مناسب، توانبخشی مبتنی بر فعالیت، آبزیان، درمان با حیوانات و برنامه های دیگر ، در اختیار کودکان و نوجوانان قرار می دهند. چهار بیمارستان (بوستون، گالوستون، سینسیناتی و ساکرامنتو) مراقبت از کودکان مبتلا به سوختگی و همچنین درمان انواع بیماری های پوستی مانند اپیدرمولیز قلبی و نکرولیز اپیدرمی سمی را فراهم می کنند. بیمارستانهای بوستون، شیکاگو، شروتپورت و پورتلند برای کودکان دارای آسیب‌دیدگی‌های سر و صورت، به ویژه شکاف های صورت،خدمات درمانی را فرهم می‌کنند. بیمارستان واقع در ساکرامنتو ، تنها بیمارستان در سیستم شراینرز است که در تمام سه حوزه درمان (سوختگی، ارتوپدی و آسیب نخاعی)و همچنین تحقیقات مرتبط با آن‌ها متمرکز است. حمل و نقل به بیمارستان ها اغلب برای بیماران و خانواده هایشان توسط شریک های راننده در سراسر کشور، توسط واگن و یا با هواپیما به صورت رایگان ارائه می شود. کودکان مورد پذیرش برای درمان تا هجدهمین روز و یا، گاهی اوقات،بیست و یکمین روز تولد، واجد شرایط بستری شدن و درمان سرپایی برای تمام جنبه های معلولیت خود می‌باشند.
در حالی که تأکید اصلی بیمارستان ها بر ارائه مراقبت های پزشکی به کودکان و کمک به دیگران صرف نظر از توانایی خانواده‌ی آنان برای پرداخت است، مأموریت بیمارستان ها شامل تحقیق در مورد شرایط درمان و آموزش متخصصان پزشکی، از جمله پزشکان و دانشجویان پزشکی، پرستاران، درمانگرهای شغلی و فیزیکی، پاتولوژی گفتار و زبان، روانشناسان، کارگران اجتماعی و متخصصان زندگی کودکان نیز می‌باشد.
کمک به دیگران و معرفی خیریه کودکان شراینرز از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران کمک به دیگران و معرفی خیریه کودکان شراینرز خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه کودکان شراینرز - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۸ خیریه که هر کدام بهترین خیریه مشهد به شمار می روند
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم