کمک به دیگران و معرفی خیریه کودکان

تیر
۱۳

کمک به دیگران و معرفی خیریه کودکان

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه کودکان

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه کودکان  - کمک به دیگران و معرفی خیریه کودکان
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : نیازهای بین المللی
کشور : ایالات متحده
فرد اول خیریه : آنه لینام گدارد
وب سایت:www.childfund.org
مرکز سازمان : ریچموند ، ویرجینیا
شصت و چهارمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۲۳۲ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه کودکان ، پس همراه ما باشید.
صندوق کودکان، که قبلا به عنوان صندوق کودکان مسیحی شناخته شده است، یک سازمان واقع در ریچموند، ویرجینیا، ایالات متحده برای کمک به دیگران است. این صندوق به کودکان محروم و آسیب پذیر در ۳۰ کشور، از جمله ایالات متحده کمک می کند. در ۶ اکتبر ۱۹۳۸ به عنوان صندوق کودکان چین به نام جی. کالویت کلارک، تاسیس شد تا به کودکان چینی آواره شده توسط جنگ دوم چین و ژاپن کمک کند. همانطور که مأموریت کمک به دیگران به کشورهای دیگر گسترش یافت، نام آن در ۶ فوریه ۱۹۵۱ به صندوق کودکان مسیحی تغییر یافت. در ماه ژوئن سال ۲۰۰۲، صندوق کودکان مسیحی و ۱۱ صندوق بین المللی دیگرباهم اتحادیه صندوق کودکان را تاسیس کردند. این خیریه شامل دوازده سازمان است که برای بهبود زندگی کودکان و خانواده هایشان در ۵۵ کشور همکاری می کنند. اعضای اتحادیه با مدیریت و جذب منابع مالی و مشارکت با هم فرصت هایی را برای منابع مشترک و فعالیت های مشترک فراهم می آورند تا به کودکان نیازمند بیشتری کمک رسانی کنند ،که عمدتا از طریق کمک های فردی به صورت ماهانه حمایت مالی می شوند. علاوه بر این، خیریه صندوق کودکان، می گوید که علاوه بر کمک های مالی باید از طریق آموزش های حرفه ای، آموزش سواد آموزی، توزیع مواد غذایی، برنامه های آموزشی ، برنامه های بهداشتی و ایمن سازی، برنامه های تغذیه، توسعه آب و بهداشت و کمک های اضطراری درهنگام بلایای طبیعی و…باید کمک رسانی انجام پذیرد. این سازمان برای تبلیغات تلویزیونی خود در شبکه های بزرگ ایالات متحده شناخته شده است .آگهی های بازرگانی شامل عکس ها و فیلم های کودکان فقیر در کشورهای در حال توسعه است. یک سری از تبلیغات تلویزیونی که قبلا در حال اجرا بود، نقش آفرینی سالی استراوترز را به عنوان سخنگوی رسمی معرفی کرد که در همان زمان نیز برای مکاتب بین المللی مکاتبات تبلیغاتی انجام داد. همچنین برای تبلیغ های کریسمس خود که آهنگ “Xmas Happy (War is Over)” را معرفی کرد، شناخته شد.
کمک به دیگران و معرفی خیریه کودکان از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه کودکان خوشتان آمده باشد .
 کمک به دیگران و معرفی خیریه کودکان - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۸ خیریه که هر کدام بهترین خیریه مشهد به شمار می روند
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم