کمک به دیگران و معرفی خیریه گامی برای دانش آموزان

اردیبهشت
۲۱

کمک به دیگران و معرفی خیریه گامی برای دانش آموزان

توسطalirastro |  

 

کمک به دیگران و معرفی خیریه گامی برای دانش آموزان

 
کمک به دیگران و معرفی خیریه گامی برای دانش آموزان - کمک به دیگران و معرفی خیریه گامی برای دانش آموزان 1
 
نویسنده : کتایون صمدی
دسته بندی : تحصیلات و آموزش
کشور : ایالات متّحده
فرد اول خیریه : داگ تافیل
وب سایت:www.stepupforstudents.org
پایان سال مالی: ۳۰ ژوئن ۲۰۱۷
مرکز سازمان : فلوریدا
سیزدهمین خیریه بزرگ ایالات متحده با سود سهام ۸۱۹ میلیون دلار
در این مقاله به معرفی یکی از بهترین خیریه های جهان می پردازیم ، مقاله ای در مورد کمک به دیگران و معرفی خیریه گامی برای دانش آموزان ، پس همراه ما باشید .

تاریخچه : از انگیزه ی یک مرد تا گامی ملی

در سال ۱۹۹۸، یک سرمایه دار جوان در شهر تامپا به نام جان کرتلی، به فقدان گزینه های آموزشی کافی برای کودکان کم درآمد پی برد و باکمک صندوق بورس تحصیلی ملی، صندوق بورس تحصیلی کودکان در خلیج تمپا را تأسیس کرد تا کمک های مالی اختصاصی برای کودکان کم درآمد برای شرکت در مدرسه را ارائه کند. با کمک کرتلی، قانونگذاران در سال ۲۰۰۱ برنامه بورس تحصیلی مالیات بر ارزش افزوده فلوریدا رابرای کمک به دیگران تصویب نمودند. این برنامه به خانواده های کم درآمد کمک می کندتا فرزندان خود را برای شرکت در مدارس خصوصی یا مدارس دولتی در خارج از مناطقشان آماده کنند. در سال ۲۰۰۶، قانون گذاران مجموعه ای جامع کنترل های مالی و آموزشی را ارائه نمودند که در آن هر دانش آموز برنامه یک آزمون استاندارد را که توسط وزارت آموزش و پرورش دولتی تأیید شده است، دریافت می کند. سه سازمان تحقیقاتی مستقل مرکز کالینز برای سیاست عمومی، مالی مایکروسافت فلوریدا و دفتر برنامه های تجزیه و تحلیل و سیاست دولتی اعلام نمودند که این برنامه بودجه ی کلانی را برای نظام آموزش عمومی صرفه جویی کرده است .

خدمات و فعالیت ها برای کمک به دیگران

امروزه،” گام” به بیش ۱۰۶,۶۳۸ دانش آموز FTC در بیش از۱۸۰۱ مدرسه خصوصی در سراسر فلوریدا خدمت می کند و والدین را قادر می سازد تا در انتخاب مناسب ترین شیوه های آموزش کودکان خود، با تأکید بر خانواده هایی که منابع مالی برای دسترسی به این گزینه ها ندارند، اقدام کنند. با پیگیری این مأموریت، این خیریه به آموزش عمومی کمک می کند تا به وعده فرصت برابر جامه ی عمل بپوشاند.برنامه بورس تحصیلی مالیات بر ارزش افزوده فلوریدا برای خانواده های کم درآمد و بورس تحصیلی گاردینر (PLSA) برای کودکان با نیازهای خاص تدارک دیده شده است. آموزش کیفی نباید به وسیله ی توانایی یا ناتوانی مالی تعیین شود.این خیریه از طریق کمک هزینه تحصیلی، والدین را قادر می سازد تا فرصت دست یابی به آینده ای روشن تر را در اختیار فرزندانشان قرار دهند.
کمک به دیگران و معرفی خیریه گامی برای دانش آموزان از جمله سلسله مقالاتی هستند که ما برای آشناییتان با خیریه های برتر جهان تدوین نموده ایم . اگر به دنبال کمک به دیگران هستید ، ما به شما سایت ملاتیما را معرفی می کنیم ، این سایت از یک تیم دانشجویی منسجم برای کمک به افراد نیازمند تشکیل شده است .
امیدواریم که از مقاله کمک به دیگران و معرفی خیریه گامی برای دانش آموزان خوشتان آمده باشد .
کمک به دیگران و معرفی خیریه گامی برای دانش آموزان - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
۴ خیریه در شیراز که در صورت نیاز باید با آن ها آشنا باشید
کمک به دیگران
چرا باید به دیگران کمک کنیم