کمک به نیازمندان

دی
۲۰

کمک به نیازمندان

توسطalirastro |  

کمک به نیازمندان

کمک به نیازمندان

هرگز به افراد متکدی در خیابان اعتماد نکنید و به آنها پول ندهید. این توصیه ما به شما می باشد. شاید کمی بی رحمانه باشد اما حقیقت اینست که بسیاری از این افراد تنها ادا در می اورند و نمایش بازی می کنند. بسیاری از آنها سالم هستند و صرفا چون گدایی را کار راحتی یافته اند به آن مبادرت ورزیده اند و چون بدون زحمت پولی هنگفت را روزانه بدست می اورند ،نمی توانند از آن دل بکنند. حتما شما هم ویدئوهایی را که در آن افرادی متکدی که خود را معلول و یا کور نشان می دهند و در واقع اینطور نیستند را دیده اید. متاسفانه تکدی گری به جریانی سازمان یافته تبدیل شده است و چهره شهرها را زشت کرده است.

کمک به نیازمندان

بهترین کاری که می توان برای کمک به نیازمندان واقعی انجام داد ایجاد شغل برای آنهاست. شغل برای آنها درآمد، اعتبار و اعتماد بنفس را به ارمغان می آورد. کار کردن آنها را از مسائل و دغدغه ها و نگرانی ها نجات می بخشد و به آنها عزت می بخشد.
ملاتیما یک مجموعه بی نظیر را فراهم آورده است که در آن برای ایجاد بستر شغلی برای افراد مختلف فعالیت های گوناگونی صورت می پذیرد. افراد بی بضاعت از طریق حمایت مالی ملاتیما می توانند برای خود کسب و کاری ایجاد کنند و کسب درآمد کنند.

کمک به نیازمندان

ملاتیما پروژه های مختلفی را برای ایجاد شغل و آموزش مهارت در کمپین های خیریه و حتی هنری بنیان می نهد تا افرادی که دارای بضاعت مالی اندک هستند بتوانند بیشترین سود را ببرند. آنها محصولات خود را از طریق ملاتیما در مدت زمان کمی به فروش می رسانند و بیشترین سود را دریافت می کنند. اگر مایل به آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر هستید می توانید به سایت ملاتیما سر بزنید. ما خواهان رونق کار شما با سود بیشتر و زمان کمتر هستیم. پس همراه ما باشید.

کمک به نیازمندان
کمک به دیگران
فروشگاه صنایع دستی
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
حراجی اینترنتی