کمک مالی

دی
۲۸

کمک مالی

توسطalirastro |  

کمک مالی

کمک مالی در دنیای امروز رنگ و بوی تازه ای به خود گرفته است و وجود اینترنت باعث تسهیل در امر کمک مالی شده است . همراه ما باشید با معرفی چند نمونه مدل پلتفرم های فعال در این زمینه:
دونیت یکی از سایت های مطرح در زمینه کراودفاندینگ یا سرمایه گذاری جمعی است. این سایت از طریق جذب سرمایه و حمایت مالی از پروژه های تعریف شده به آنها کمک می کند تا آن را شروع کرده و به پایان برسانند.

پلتفرم دونیت که برای حمایت از کارهای خیریه و عام المنفعه فعالیت دارد از طریق جذب پول به آنها کمک می کند. افراد می توانند از طریق پرداخت پول به صورت اینترنتی از این پروژه های خیریه حمایت کنند. بعد از اتمام پروژه به صورت موفق ۷ درصد سرمایه جمع آوری شده به دونیت تعلق می گیرد.
پس از ثبت نام در دونیت شما در صورتی که بخواهید از پروژه ای حمایت کنید با مشخص کردن مبلغ به درگاه اینترنتی منتقل می شوید و مبلغ خود را به کمپین مورد نظر پرداخت می کنید. در صورت موفق نبودن پروژه پول کاربر به حساب او باز گردانده می شود.
تمامی کمپین ها و موسسات مورد تایید دونیت قرار گرفته اند .در صورتی که اشخاص حقیقی بخواهند کمپینی را برای هدفی خاص راه بیاندازند باید مدارک هویتی خود را ارائه دهند. دونیت در قبال مبلغ پرداختی افراد برای حمایت از یک پروژه مسئولیتی ندارد و همه مسئولیت پرداخت پول با خود فرد است.
اگرچه کمک مالی به پروژه های خیریه و کمپین های اجتماعی کار بسیار خوبی است اما یک ایراد اساسی دارد و آن هم اینکه باعث رونق اشتغال و بهبود فضای کار نمی شود و تنها نیازهای مالی افراد را به صورت موقت برآورده می کند. این سایت در جهت تامین سرمایه و حکایت از کارآفرینی کار خاصی انجام نمی دهد و این قابل قبول نیست.

سایت ملاتیما مجموعه ای است که پایه خود را بر حمایت از هنرمندان و خیریه های کارآفرین و مهارت آموز با ایده های نو و خلاقانه قرار داده است و قصد دارد که کسب و کار افراد را با ایجاد پروژه های موفق رونق بخشد. ملاتیما فرصتی مناسب برای افرادی است که می خواهند از مهارت خود بیشترین سود را بدست بیاورند ، پس پروژه های خیریه و صنایع دستی ملاتیما ، دارای هدف کارآفرینی و اشتغال زایی دارند و پروژه های خیریه محدود به صدقه دادن نیستند.

کمک به نیازمندان
فروشگاه صنایع دستی
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
حراجی اینترنتی