کیک استارتر چیست

دی
۲۲

کیک استارتر چیست

توسطalirastro |  

کیک استارتر چیست ؟

کیک استارتر چیست

ایده های بی نظیر زیادی هرروزه به ذهن افراد مختلفی خطور می کند که می توانند به نتایج عالی ختم شوند اما به دلیل نبود سرمایه در همان ابتدا فراموش می شوند و از بین می روند.
کیک استارتر نام وب سایتی است که از طریق جذب سرمایه های مالی به افراد کمک می کنند تا استعدادهای خود را به مرحله ظهور می رسانند. این سایت که از سال ۲۰۰۹ کار خود را شروع کرده است، از طریق معرفی پروژه ها و ایده های خوب سرمایه لازم برای تولید و خلق آن را فراهم می کند.
هر روزه هزاران طرح در کیک استارتر به ثبت می رسد و تاکنون پروژه های بسیار موفقی را تحویل جامعه داده اند.

منوی سایت کیک استارتر

کیک استارتر چیست

افراد موفق با ایده های تازه و مبتکرانه خود و یا استارتاپ ها می توانند از طریق کیک استارتر به سرمایه لازم خود جهت عملی کردن آن دست یابند. کیک استارتر در کمترین زمان سرمایه لازم را جمع آوری می کند.
اساس و پایه کیک استارتر بر پایه جمع آوری سرمایه از اجتماع یا کراودفاندینگ است. یعنی ایده معرفی می شود و مردم به ایده مورد علاقه خود کمک مالی می کنند.

یکی از پروژه های صنایع دستی سایت کیک استارتر

کیک استاتر چیست

باورنکردنی است اما سایت کیک استارتر توانسته است ظرف مدت چندین سال میلیاردها دلار سرمایه گذاری انجام دهد. اگر شما در ذهن خود ایده ای دارید که فکر می کنید می تواند به خوبی به نتیجه برسد فرصت را غنیمت بشمارید و در کیک استارتر ثبت نام کنید. سایت کیک استارتر در صورت مناسب بودن ایده شما سرمایه لازم را برای شما تامین خواهد کرد. تا به حال چند ایده موفق ایرانی در آنجا به ثبت رسیده است و توانسته است سرمایه لازم را برای خود جذب نماید. دقت کنید که برای جذب سرمایه و دریافت آن در کیک استارتر باید دارای حساب بین المللی معتبر باشید. اگر از مقاله کیک استارتر چیست خوشتان آمده ، آنرا به دوستان خود نیز معرفی کنید.
سایت ملاتیما به عنوان یکی از بهترین سایت های سرمایه گذاری جمعی و کراودفاندینگ حامی پروژه های حوزه های کارآفرینی خیریه ها و صنایع دستی ایرانیست که پروژه های بسیاری در آن در حال دریافت سرمایه می باشند. همراه ما باشید.

کیک استارتر چیست - ملاتیما

فروشگاه صنایع دستی
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
حراجی اینترنتی