گالری‌ محصولات هنری

فروردین
۱۰

گالری‌ محصولات هنری

توسطalirastro |  

 

گالری‌ محصولات هنری

 
گالری‌ محصولات هنری - گالری‌ محصولات هنری
 
نویسنده: فاطمه قدیری
در این مقاله به معرفی گالری‌ محصولات هنری خواهیم پرداخت تا شما عزیزان با بسترهای معرفی هنر آشنا شوید . پس همراه ما باشید .
وقتی سخن از هنر و هنرمند به میان می آید مسئله‌ای که ذهن را درگیر خواهد کرد عرضه این آثار است که هم باعث شهرت هنرمند خواهد شد و هم امکان کسب درآمد از آن فراهم می‌گردد. گالری‌ محصولات هنری یکی از مکان‌هایی هستند که به عرضه آثار هنرمندان جهت نمایش و فروش می‌پردازند. گالری‌ها به‌صورت اختصاصی در زمینه‌های گوناگون فعالیت می‌کنند، مثلاً یک گالری عکس صرفاً به نمایش و فروش آثار عکاسی هنرمندان می‌پردازد و با توجه به میزان شهرتی که دارد، میزان و کیفیت خدماتی که به هنرمندان و بازدیدکنندگان ارائه می‌دهد در سود حاصل از فروش آثار هنری با هنرمند سهیم می‌شود.
 
گالری‌ محصولات هنری- گالری‌ محصولات هنری 3
 
اما تجربه و توانایی گالری داران می‌تواند کمک بسیار زیادی برای هنرمندان تازه‌کار باشد در این مقاله به معرفی چند گالری آثار هنری در شهر تهران می‌پردازیم:
گالری گلستان به مدیریت لیلی گلستان یک گالری‌ محصولات هنری به نام است که به‌تازگی اقدام به راه‌اندازی وب‌سایت جامعی جهت نمایش و فروش آثار هنرمندان نموده است و علاقه مندان می‌توانند از طریق آن اقدام به خرید نمایند. این وب سایت از هفت بخش ارائه آنلاین نمایشگاه‌ها، نمایش گنجینه گالرى، سفارش اثر، معرفى هنرمندانى که با گالرى گلستان همکارى دارند، معرفى کتاب، پیوندها و دست‌نوشته‌های خانم لیلى گلستان تشکیل شده است. این مجموعه در خیابان شهید کماسایی واقع شده است.
گالری ۲۶ یک گالری آثار هنرمندان نقاش و مجسمه ساز، که ایجاد گفتمان‌ها در عرصه‌ی زیباشناختی و یا انتقادی در قالب رسانه‌هایی مانند نقاشی و مجسمه و یا رسانه‌های نوین را از اهداف خود می‌داند. گالری ۲۶ از آثاری که گفتمانی کارکردی و تحلیلی دارند و علیه فشارهای رسانه‌ایِ تجاری‌سازیِ هنر قد علم می‌کنند استقبال کرده و با ایجاد «بازار هنر» مناسب برای این‌گونه آثار سعی دارد از «هنر بازاری» دوری کند. این مجموعه در خیابان فرمانیه واقع شده است.
گالری هور با مدیریت یعقوب امدادیان در زمینه نقاشی، مجسمه و چاپ دستی فعالیت می کند و بالغ‌ بر ۱۶۰ نمایشگاه انفرادی و گروهی برگزار کرده است؛ و در این سال‌ها تلاش نموده آثار هنرمندان پیشکسوت و جوانان مستعد کشور را معرفی و عرضه کند و در گسترش هنر و فرهنگ این مرزوبوم ایفای نقش نماید. این مجموعه در خیابان مطهری واقع شده است .
اگر تولیدکننده آثار هنری می باشید و یا به این آثار علاقمند هستید ، ما شما را به بازدید و قرار دادن آثار خود در ملاتیما تنها سایت آثار هنری خدمات رایگان ، برای هنرمندان دعوت می کنیم .
امیدواریم که از مقاله گالری‌ محصولات هنری خوشتان آمده باشد .
گالری‌ محصولات هنری - ملاتیما
 
مقالات مرتبط:
معرفی ۳۶ تا از بهترین کلاس های هنری در اصفهان برای هنرجویان
خرید سنگ فیروزه خام
۶ نکته کلیدی و مهم در نحوه ی صادرات صنایع دستی