گردنبند چوبی

دی
۲۰

گردنبند چوبی

توسطalirastro |  

در این مقاله شما با مدلی متفاوت از گردنبند چوبی بسیار زیبای ایرانی مواجه خواهید شد که مثل آن را هیچ وقت ندیده اید. پس همراه ملاتیما باشید.

گردنبند چوبی

بیش تر افراد فکر می کنند صنایع دستی و آثار هنری نمی توانند سبک مدرنیته را تجربه کنند و فراتر از زمان خود طراحی شوند. هنرمندان بسیاری در سبک های مختلف طرح های بسیار زیبایی می دهند ، طرح های با چوبی که هرکدام نشان دهنده روح و ذوق آن هنرمند و ساعت ها تلاش بی وقفه او برای خلق آن آثار می باشند. هنر از آن دسته ارزش هایی است که نمی توان برای آن ارزشی را تعیین کرد ، در سرزمین ما کم نیستند افرادی که با عشق آثاری بی مانند در جهان خلق می کنند.

گردنبند چوبی

گردنبند چوبی
گردنبند چوبی

گردنبند چوبی
گردنبند چوبی

گردنبند چوبی
گردنبند چوبی

گردنبند چوبی

اما این پروژه که محصول شرکت هنری لوتوس (با مدیریت آقای اسماعیل زاده) می باشد که این فرضیه را بهم می ریزد لوتوس با استفاده از ترکیب چوب و رزین توانسته محصولاتی تولید کند که نمونه های آن در بازار وجود ندارد و با داشتن نمونه ای از آن صاحب آثار هنری ای خاص و کم یاب خواهید شد.تمامی محصولات کار دست هستند و کاربرد محصولات ذکر شده به عنوان آویز ، گردنبند و … می باشد.این هدیه های خلاقانه را می توانید به کسانی بدهید که دوستشان دارید.
در صورت تمایل به سفارش محصولات طرح چوبی پلیمری به سایت ملاتیما مراجعه نمایید.

ملاتیما تاکنون پروژه های زیادی را با موفقیت به پایان و ایده های زیادی را به مرحله عمل رسانده است. ملاتیما حامی کار آفرینان و نو آفرینان ایرانی است که دنبال فرصتی مناسب جهت عملی کردن رویای خود هستند و تنها یک شعار برای این هدف دارد : با هم می سازیمش

گردنبند چوبی - ملاتیما

فروشگاه صنایع دستی
نمایشگاه صنایع دستی
خرید صنایع دستی
حراجی اینترنتی