گزارش کمک های شما به خیریه سفیر نور

تیر
۲۹

گزارش کمک های شما به خیریه سفیر نور

توسطalirastro |  

سلام به شما عزیزان
خیلی بی تعارف بخوام باهاتون صحبت کنم ، هیچ وقت فکرشو نمی کردیم تا این اندازه فعالیتمون مورد توجه و اعتماد قرار بگیره ، بعد از نزدیک به ۱۰ ماه تلاش برای ساخت وب سایت و صحبت با خیریه های مختلف برای همکاری مشترک ، حالا نوبت این بود تا تبلیغات کمپین هامون رو داخل صفحات مجازی با شما به اشتراک بزاریم .
ما یک سایت کراودفاندینگ (crowdfunding ) یا سرمایه گذاری جمعی هستیم که قدمت فعالیتش داخل جهان از سال ۲۰۰۹ شروع میشه ، پرچم دار این سایت ها ، سایت کیک استارتر (kickstarter) هست که داخل اون از کنار هم قرار گرفتن مبالغ کم ، پول های زیادی جمع آوری میشه و با توجه به هدف هر کمپین مبالغ صرف امور مختلف میشه ، کیک استارتر تونسته تا الان نزدیک به ۵ میلیارد دلار پول از طرف مردم جمع آوری کنه .
اون هم فقط توی ۹ سال !!!!! می دونید با این پول چقدر کار میشه کرد ؟؟؟
هدف ما ایجاد یک کیک استارتر ایرانیه ، یک کیک استارتر ایرانی با رویکرد ایجاد کارآفرینی .
توی این مقاله می خوایم گزارش کمپین های شماره ۱ ، ۲ و ۳ رو بهتون بدیم . در مجموع کمک های شما ، مبلغ ۶۳۵ هزار تومان با یاری شما جمع آوری شد و این پول برای ایجاد بسترهای آموزش فوتوشاپ به کودکان کار کافی بود . که در پایین رسید کمک های دریافتی خیریه سفیرنور دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رو مشاهده می کنید . یه نکته خیلی مهم در این رسید ، قسمت مربوط به مالیات بر ارزش افزوده هست که با جلساتی که با اداره امور مالیاتی داشتیم ، تصمیم بر این شد تا هیچ گونه مالیاتی از کمپین های خیریه ملاتیما گرفته نشه و مالیاتی که در رسید می بینید دیگر بی اثر هست و ما تمام پولها را به موسسات خیریه خواهیم داد .
گزارش کمک های شما به خیریه سفیر نور-گزارش کمک های شما به خیریه سفیر نور
استقبال مثال زدنی شما عزیزان راه رو برای آموزش به این بچه ها جهت یادگیری و شروع فعالیت در بازار کار هموار کرد ، صمیمانه ازتون ممنونیم .
توی تصویر پایین رضا یکی از کودکان کار رو می بینید که در حال یادگیری فوتوشاپه ، استعداد این پسر واقعا هممون رو شگفت زده کرد .
گزارش کمک های شما به خیریه سفیر نور - گزارش کمک های شما به خیریه سفیر نور 1
حال ما بیشتر از قبل انگیزه پیدا کردیم تا با قدرت توی این مسیر قدم برداریم .
گزارش کمک های شما به خیریه سفیر نور - ملاتیما