گزارش کمک های شما به خیریه طلوع مهر و دوستی

تیر
۲۹

گزارش کمک های شما به خیریه طلوع مهر و دوستی

توسطalirastro |  

گزارش کمک های شما به خیریه طلوع مهر و دوستی
خیلی خوشحالیم که اعلام کنیم ، مبلغ جمع آوری شده توسط شما عزیزان ، در کمپین های شماره ۴ و ۵ به ۶۵۷ هزار تومان رسید و ملاتیما تمامی این پول را به موسسه خیریه مردم نهاد طلوع مهر و دوستی منتقل کرد . این پول اونقدر ارزشمنده که این موسسه خیریه تونست ، هزینه خرید ملزومات کلاس های آموزشی ، هزینه تهیه کارت اتوبوس برای رفت و آمد کودکان کار ، هزینه تهیه جوایز برای دانش آموزان برتر رو تامین کنه و شما عزیزان بانی خیر اینکار شدید .
توی دو ماه گذشته مبلغ ۱.۲۹۲.۰۰۰ هزار تومان برای کمپین های شماره ۱ ، ۲ ، ۳ ، ۴ و ۵ جمع آوری شد و ملاتیما تمامی این پول ها را به موسسات خیریه سفیر نور دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و موسسه خیریه مردم نهاد طلوع مهر و دوستی انتقال داد تا بستر های آموزشی به کودکان کار بیشتر از گذشته هموار شود .
در پایین رسید دریافتی از موسسه خیریه طلوع مهر و دوستی را مشاهده می کنید
گزارش کمک های شما به خیریه طلوع مهر و دوستی - گزارش کمک های شما به خیریه طلوع مهر و دوستی 4
این موسسه خیریه به مدیرعاملی آقای نوید مسایلی تا به الان حامی ۳۰۰ کودک کار در سطح استان اصفهان هست ، طبق تحقیقات این موسسه در استان اصفهان ۴۰۰ کودک کار شناسایی نموده است و تنها ۱۰۰ کودک کار تا موفقیت و نجات آنها وجود دارند .
گزارش کمک های شما به خیریه طلوع مهر و دوستی - گزارش کمک های شما به خیریه طلوع مهر و دوستی
در این موسسه افراد با روحیه داوطلبانه از دانشجو گرفته تا خانه دار به کمک های گوناگون می پردازند . در این موسسه انواع کلاس های صنایع دستی و کلاس های تقویت درسی برگزار می گردد . شعبه مرکزی این خیریه در اصفهان ، خیابان سروش جنب مسجد الغفور واقع شده است .
ملاتیما ، نسخه فارسی وب سایت کیک استارتر ، یک وب سایت سرمایه گزاری جمعی در جهان است که در مدت ۹ سال ۵ میلیارد دلار را جمع آوری نموده است و این مبالغ را صرف امور خیریه تا کارآفرینی می کند .
از تک تک شما عزیزان بابت تمامی کمک هایتان صمیمانه سپاس گزاریم .
در لینک پایین می توانید گزارش کمک هایتان را به موسسه خیریه سفیرنور را مشاهده نمایید .
گزارش کمک های شما به خیریه سفیر نور